Pramoniai garazu vartai1 EXPERTDOOR copy

PRAMONINIAI GARAŽŲ VARTAI

Vartai skirti intensyviam eksploatavimui, atitinka aukščiausius reikalavimus. Šie vartai gali būti montuojami su įvairiais pakilimo tipais.

Pramoniniai garazu vartai3 EXPERTDOOR copy

Saugiam vartų naudojimo užtikrinimui rekomenduojamos apsaugos nuo trosų trūkimo ir spyruoklės lūžimo. Pagal poreikius galima parinkti vartų pakėlimo pavarą: grandininę ar automatinę.

SP Švedijos techninių tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažo vartai “EXPERTDOOR” atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U=1,5 W/(m²K), vartams su durimis – 2,5. vėjo apkrova – 5 klasė, oro laidumas – 2 klasė, vandens prasiskverbimas – 3 klasė. Vartai žymimi CE ženklu. Informacijai ruošti panaudota garažų vartų medžiagų ir detalių tiekėjų Flexi-force, Doco ir Tecsedo informacija.

Kaina

Garažo vartų kaina priklauso nuo: angos matmenų (aukščio, pločio), sąramos aukščio, pakilimo tipo.

eskizas su logo

Pamatavimas

Prieš gaminant EXPERTDOOR vartus ar tikslų kainos paskaičiavimą, privalo atvykti montuotojas ir tiksliai išsimatuoti reikiamus matmenis. Meistro iškvietimas, konsultacijai ar pamatavimui, nieko nekainuoja. Taip užtikrinam aukštą kokybę ir tikslių vartų pagminimą, pagal Jūsų angą.

Siųskite mums užklausą!

*Siunčiant užklausą sutinku su įmonės privatumo politika.