Buitiniai garažo vartai


Suteik garažui naują veidą, o sau išskirtinį komfortą

Vartai yra vienas svarbiausių patogaus pastato elementų. Jie turi būti funkcionalūs, tvirti, saugūs bei pritaikyti prie pastato eksterjero.

Garažo dizainas suderintas su efektyvumu, vartų estetika su stilingumu, inovacijos tampa funkcionaliais sprendimais. Pirmenybę teikiam patogumui kasdieniame naudojime.

EXPERTDOOR – tai nauji inovatyvūs, segmentiniai garažo vartai.

Garažo vartai


Prisitaikymas ir lankstumas

Skirtingi pastatų architektūriniai sprendimai sąlygoja, išskirtines garažo vartų konstrukcijas. Vartų pakilimo tipas priklauso nuo angos sąramos aukščio. Pakeliami garažo vartai gali būti montuojami su pažemintu ar paaukštintu pakilumo tipu. Taip pat, segmentinių vartų judėjimas priklauso nuo lubų konstrukcijos. Vartai gali judėti vertikaliai ir sustoti lygiagrečiai su lubomis arba judėti šlaitiniu pakilimu į viršų. Šie pakilimo tipai, užtikrina maksimalų erdvės išsaugojimą patalpoje.


Technologija ir ilgaamžiškumas

Patikimi ir funkcionalūs segmentiniai garažo vartai pritaikyti Lietuvos klimatui.  Segmentas yra pripildytas putų poliuretano užpildu, kuris užtikrina geresnę šiluminę varžą bei sandarumą patalpoje. Speciali segmento forma apsaugo nuo pirštų prispaudimo ir sužalojimo.

EXPERTDOOR klasikinis eskizas

(klasikinis vartų segmentas)

Vartų segmento schema 3

(lygus vartų segmentas)

Vartų segmento schema 2
Vartų segmento schema

 

Švedijos tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažo vartai EXPERTDOOR atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U = 1,2 W/(m²K), vėjo apkrova – 3 klasė, oro laidumas – 3 klasė, vandens prasiskverbimas – 3 klasė.

Segmentinių vartų konstrukcija ir jos komplektuojančios dalys, yra pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. CE sertifikuoti EXPERTDOOR vartai, atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi CE ženklu. Šie vartai komplektuojami su apsaugos įtaisais, apsaugančiais nuo nelaimingų atsitikimų.

Segmento daugiasluoksnis padengimas užtikrina EXPERTDOOR pakeliamiems garažo vartams atsparumą korozijai. Garažo vartams suteikiama antikorozinė 10 metų garantija.

VARTŲ SEGMENTO STORIS40 mm
VARTŲ SEGMENTO AUKŠTIS500 – 610 mm
VARTŲ SVORIS 1 m²:12,36 kg
MAKSIMALUS VARTŲ PLOTIS6 metrai
MAKSIMALUS VARTŲ AUKŠTIS5 metrai
MINIMALUS SĄRAMOS AUKŠTIS70 mm (be automatikos);
150 mm (su automatika)
VARTŲ PAKILIMO TIPAIpažemintas pakilimo tipas;
paaukštintas pakilimo tipas (600 – 1349);
paaukštintas pakilimo tipas (1350 – 3000);
šlaitinis pakilimo tipas;
VARTŲ VALDYMASrankinis;
mechaninis;
automatinis;
GARANTINIS LAIKOTARPIS24 mėnesiai
Segmento išmatavimai

Viena išskirtinių pakeliamų segmentinių garažo vartų savybių yra galimybė sutaupyti vietos. Skirtingai nuo tradicinių varstomų durų, segmentinės durys atsidaro vertikaliai, tiesiai po lubomis. Šis vertikalus judėjimas užtikrina, kad maksimaliai išnaudosite laisvą vietą garaže, todėl galėsite pastatyti automobilį arčiau durų ir efektyviau išnaudoti aplinką.

Be vietos taupymo privalumų, pakeliami segmentiniai garažo vartai suteikia išskirtinį saugumą. Pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir tvirtos konstrukcijos, šios durys yra didžiulis barjeras nuo įsibrovėlių, apsaugo jūsų vertingus daiktus ir padidina jūsų turto saugumą. Jų sekcijų dizainas taip pat leidžia lengvai pritaikyti savo poreikius, todėl galite pasirinkti iš daugybės apdailos, spalvų ir stilių, kad atitiktų jūsų asmeninį skonį ir papildytų bendrą jūsų namų estetiką.

Segmentiniai vartai

Didelė pasirinkimo laisvė

EXPERTDOOR – šiuolaikiški garažo vartai, kurie puikiai dera prie visų architektūros stilių. Spalvų paletė, suteikia galimybę priderinti vartus prie pastato eksterjero detalių. Taip pat galimas vartų segmentų dažymas, pagal Jūsų išsirinktą norimą spalvą ar pateiktą RAL spalvos kodą.


Vartų aksesuarai

Kiekvieni garažo vartai, gali turėti langus, kurie ne tik gražins pakeliamus vartus, bet kartu suteiks šviesos garažui.

Spynos

Pasirink sau tinkamą garažo vartų rankeną.

Ventiliacijos grotelės vartuose.

Pasirink duris garažo vartuose arba šalia jų. Suvienodink pastato fasado elementus.
Durys garažo vartuose


Gamyba / Laikas / Kaina

Visi EXPERTDOOR garažo vartai gaminami pagal individualius klientų užsakymus. Vartai montuojami už angos. Skaičiuojant jų kainą, reikalingi tikslūs vartų angos matmenys: angos aukštis, plotis, sąrama bei pakilimo ir valdymo tipai. Žinant šiuos duomenis, galėsime pateikti detalius paskaičiavimus. Detalesnės informacijos apie garažo vartų matavimus, spauskite čia.

Vartų gamyba užtrunka apie 2 savaites nuo sutarties pasirašymo bei avanso sumokėjimo.


Priežiūra ir aptarnavimas

EXPERTDOOR gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Meistrai, turintys aukščiausią kvalifikaciją ir daugiametę patirtį sėkmingai prižiūri ir užtikrina sklandų pakeliamų vartų darbą net ir ekstremaliose situacijose. 

Atliekame garantinius ir pogarantinius vartų priežiūros ir remonto darbus.


Užsakymo forma