Buitiniai garažų vartai


Suteik garažui naują veidą, o sau išskirtinį komfortą

Vartai yra vienas svarbiausių patogaus pastato elementų. Jie turi būti funkcionalūs, tvirti, saugūs bei pritaikyti prie pastato eksterjero.

Garažo dizainas suderintas su efektyvumu, vartų estetika su stilingumu, inovacijos tampa funkcionaliais sprendimais. Pirmenybę teikiam patogumui kasdieniame naudojime.

EXPERTDOOR – tai nauji inovatyvūs, segmentiniai garažų vartai.

Garažo vartai


Prisitaikymas ir lankstumas

Skirtingi pastatų architektūriniai sprendimai sąlygoja, išskirtines garažo vartų konstrukcijas. Vartų pakilimo tipas priklauso nuo angos sąramos aukščio. Vartai gali būti montuojami su pažemintu ar paaukštintu pakilumo tipu. Taip pat, vartų judėjimas priklauso nuo lubų konstrukcijos. Vartai gali judėti vertikaliai ir sustoti lygiagrečiai su lubomis arba judėti šlaitiniu pakilimu į viršų. Šie pakilimo tipai, užtikrina maksimalų erdvės išsaugojimą patalpoje.


Technologija ir ilgaamžiškumas

Patikimi ir funkcionalūs segmentiniai garažo vartai pritaikyti Lietuvos klimatui.  Segmentas yra pripildytas putų poliuretano užpildu, kuris užtikrina geresnę šiluminę varžą bei sandarumą patalpoje. Speciali segmento forma apsaugo nuo pirštų prispaudimo ir sužalojimo.

Vartų segmento schema 2
Vartų segmento schema
Vartų segmento schema 3

 

Švedijos tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažų vartai EXPERTDOOR atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U = 1,2 W/(m²K), vėjo apkrova – 3 klasė, oro laidumas – 3 klasė, vandens prasiskverbimas – 3 klasė.

Segmentinių vartų konstrukcija ir jos komplektuojančios dalys, yra pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. CE sertifikuoti EXPERTDOOR vartai, atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi CE ženklu. Šie vartai komplektuojami su apsaugos įtaisais, apsaugančiais nuo nelaimingų atsitikimų.

Segmento daugiasluoksnis padengimas užtikrina EXPERTDOOR garažo vartams atsparumą korozijai. Vartams suteikiama antikorozinė 10 metų garantija.

VARTŲ SEGMENTO STORIS40 mm
VARTŲ SEGMENTO AUKŠTIS500 – 610 mm
VARTŲ SVORIS 1 m²:12,36 kg
MAKSIMALUS VARTŲ PLOTIS6 metrai
MAKSIMALUS VARTŲ AUKŠTIS5 metrai
MINIMALUS SĄRAMOS AUKŠTIS70 mm (be automatikos);
150 mm (su automatika)
VARTŲ PAKILIMO TIPAIpažemintas pakilimo tipas;
paaukštintas pakilimo tipas (600 – 1349);
paaukštintas pakilimo tipas (1350 – 3000);
šlaitinis pakilimo tipas;
VARTŲ VALDYMASrankinis;
mechaninis;
automatinis;
GARANTINIS LAIKOTARPIS24 mėnesiai
Segmento išmatavimai


Didelė pasirinkimo laisvė

EXPERTDOOR – šiuolaikiški garažo vartai, kurie puikiai dera prie visų architektūros stilių. Spalvų paletė, suteikia galimybę priderinti vartus prie pastato eksterjero detalių. Taip pat galimas vartų segmentų dažymas, pagal Jūsų išsirinktą norimą spalvą ar pateiktą RAL spalvos kodą.


Vartų aksesuarai

Kiekvieni vartai, gali turėti langus, kurie ne tik gražins vartus, bet kartu suteiks šviesos garažui.

Spynos

Pasirink sau tinkamą garažo vartų rankeną.

Ventiliacijos grotelės vartuose.

Pasirink duris garažo vartuose arba šalia jų. Suvienodink pastato fasado elementus.
Durys garažo vartuose


Gamyba / Laikas / Kaina

Visi EXPERTDOOR garažo vartai gaminami pagal individualius klientų užsakymus. Vartai montuojami už angos. Skaičiuojant jų kainą, reikalingi tikslūs vartų angos matmenys: angos aukštis, plotis, sąrama bei pakilimo ir valdymo tipai. Žinant šiuos duomenis, galėsime pateikti detalius paskaičiavimus. Detalesnės informacijos apie garažo vartų matavimus, spauskite čia.

Vartų gamyba užtrunka apie 2 savaites nuo sutarties pasirašymo bei avanso sumokėjimo.


Priežiūra ir aptarnavimas

EXPERTDOOR gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Meistrai, turintys aukščiausią kvalifikaciją ir daugiametę patirtį sėkmingai prižiūri ir užtikrina sklandų vartų darbą net ir ekstremaliose situacijose. 

Atliekame garantinius ir pogarantinius vartų priežiūros ir remonto darbus.


Užsakymo forma