Fasadinės žaliuzės


Modernūs sprendimai ir ypatingas funkcionalumas

Populiarėjančios išorinės žaliuzės – modernus fasado elementas, kuris suteikia pastato korpusui lengvumo ir elegantiškumo. Pastarosios apsaugo vidines patalpas nuo pernelyg didelės šviesos ir suteikia privatumo jausmą. Puikiausia tinka dideliems langams bei stiklo fasadams.

Vertikalios fasadinės žaliuzės


Pritaikymas prie lango ir namo eksterjero

Platesnis funkcijų pasirinkimas, nei klasikinėse apsauginėse žaliuzėse: šviesos srauto reguliavimas, dalinis užtemdymas, didesnis apsaugos plotas. Pagrindinis produkto elementas yra aliumininės plokštelės, suformuotos raidėmis C, Z arba F. Jų plotis priklauso nuo žaliuzių rūšies:

  • raidės C forma, kurio skersinio plotis 65 ir 80 mm
  • raidės Z forma, kurio skersinio plotis 90 mm
  • raidės F formos, kurio skersinio plotis 80 mm
F formos fasadinės žaliuzės
Z Formos fasadinės žaliuzės
C Formos fasadinės žaliuzės

Žaliuzės leidžia laisvai reguliuoti šviesos ir šilumos prieigą prie interjero. Jūs galite pakelti ir nuleisti ar keisti plokščių kampą. Viršutinė lango dalis gali būti uždaryta specialiai uždanga, užmaskuojančia sutrauktą žaliuzę. Žaliuzės spalvą galite pasirinkti iš RAL paletės.


Technologija ir specifikacija

Fasadinės žaliuzės
ŽaliuzėsMinimalus plotisMaksimalus plotis Žaliuzės svoris už 1 m²(kg)Valdymo tipas
C 650,6 m4 m3,42 kgautomatinis arba mechaninis
C 800,6 m 4 m3,47 kgautomatinis arba mechaninis
Z 900,6 m 4 m3,53 kgautomatinis arba mechaninis
F 800,6 m 3 m3, 42 kgautomatinis arba mechaninis

Šios žaliuzės efektyviai sumažina triukšmo lygį. Yra atsparios atmosferos veiksniams (drėgmei, karščiui, intensyviems saulės spinduliams).

Patogus fasadinių žaliuzių valdymas.
Elektrinis variklis yra viršutinio latako viduryje. Tas pats latakas naudojamas visų tipų išorinėse žaliuzėse. Diapazono atidarymas ir uždarymas 90 ° bei 180 ° kampu, kuris leidžia patogiai nustatyti šviesos įsiskverbimo kampą. 

Žaliuzes galima sujungti į „Blind control“ komandas. Tai ekonomiškai naudingas sprendimas, nes vienas variklis gali valdyti dvi ar daugiau žaliuzių, taip pat jos gali bendradarbiauti su oro automatizavimo sistema. Vėjo ir saulės jutikliai leidžia visiškai automatizuoti žaliuzių veikimą, dinamiškai reguliuoja šviesos srautą į kambarį ir apsaugo žaliuzę nuo stipraus vėjo.

Fasadinių žaliuzių sistema
Fasadinių žaliuzių sistema


Spalvos, kurios tinka prie pastato eksterjero

Modernių ir šiuolaikiškų eksterjero žaliuzių spalvos, puikiai pritaikomos prie įvairių pastato eksterjero detalių, kontrastuodamos arba susiliedamos su pastato spalva.


Gamyba / Kaina / Laikas

EXPERTDOOR fasadinės žaliuzės gaminamos pagal Jūsų pateiktus matmenis. Žaliuzės gali būti montuojamos prie lango rėmo, lango nišoje, ant sienos arba ant nišos. Skaičiuojant kainą, mums reikia žinoti tikslius gaminio matmenis: aukštį, plotį, kur bus montuojama bei žaliuzės rūšį. Turėdami šiuos duomenis, galėsime pateikti detalią sąmatą.

Fasadinių žaliuzių gamyba užtrunka 2 – 4 savaites, nuo sutarties pasirašymo bei avanso sumokėjimo datos.


Priežiūra ir aptarnavimas

EXPERTDOOR gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Meistrai, turintys aukščiausią kvalifikaciją ir daugiametę patirtį sėkmingai prižiūri ir užtikrina sklandų apsauginių žaliuzių funkcionavimą net ir ekstremaliose situacijose. 

Atliekame garantinius ir pogarantinius fasadinių žaliuzių priežiūros ir remonto darbus.


Užsakymo forma