Markizės


Jaukumas ir komfortas Jūsų namų, restorano, kavinės terasoje ar balkone

Markizės skirtos atviroms lauko terasoms ir balkonams, kurie suprojektuoti  be stacionaraus stogo.  Įrengus markizes, terasos ar balkono plotas apsaugomas tik tuo metu, kuomet pageidaujate – esant kaitriai saule ar lietui. Markizė išskleidžiama tik tuomet,  kai reikia. Tai yra patogus bei mobilus sprendimas ir  suteikia papildomo žavesio Jūsų patalpoms.

Lauko markizės


Pagal Tavo skonį ir individualų poreikį

Skirtingi markizės tipai apibūdina skirtingas montavimo bei pagaminimo konstrukcijas. Skirstomos į terasines, balkonines, krepšines, vertikales markizes bei pergolas. Pritvirtinama prie namo sienos, lubų ar stogo konstrukcijos, kuri išvažiuoja į priekį ir tvirtai laikosi be atramų. Specialūs markizių audiniai apsaugo nuo alinančių ar akinančių saulės spindulių, o patalpas nuo įkaitinimo.

Krepsines_markizes

Vertikalios_markizes

Pergolos_markizes


Techninė informacija

Dažnu atveju markizės tampa unikaliu ir vieninteliu sprendimu, terasos pastogės įrengimu. Konstrukcija yra sudaryta iš aliuminio. Markizėms naudojami specialūs audiniai, kurie neleidžia kauptis pelėsiui, greitai džiūstantys bei nepralaidūs vandeniui. Suskleista markizė neužima papildomai daug vietos ir ngadina pastato eksterjero vaizdo.

Galimi markizės valdymo būdai: mechaninis (su rankenėle); automatinis (su nuotoliniu siųstuvu, mygtuku ar telefonu). Saugumui užtikrinti, papildomai galima įmontuoti į markizes vėjo daviklį, kurio dėka stogelis pats susiskleis nuo pernelyg stipraus vėjo, tokiu būdu Jums nereikės nerimauti , jog oro klimatiniai pokyčiai sugadins markizę, kuomet Jūsų nebus patalpose.


Montavimas/Kaina/Laikas

Visa EXPERTDOOR produkcija gaminama pagal individualius matmenis. Skaičiuojant markizės kainą, mums reikia žinoti tikslius duomenis : kokiame aukštyje markizė bus kabinama, pasirinkto audinio pavadinimą, audinio aukštį-plotį bei valdymo ir markizės rūšį. Turėdami  šiuos duomenis, galėsime pateikti detalią sąmatą  bei gamybos terminus.

Montavimas: sienos, lubų, stogo konstrukcijos.


Priežiūra ir aptarnavimas

Visiems EXPERTDOOR gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija. Sukaupę daugiametės patirties ,meistrai sėkmingai prižiūri ir užtikrina sklandų markizių darbą net ir ekstremaliose situacijose. Dabar Jūs galite džiaugtis markizių teikiamais patogumais ir mėgautis komfortu kas dieną. Mūsų įmonės specialistai pasirūpins Jūsų markizėmis – nepriklausomai nuo gamintojo, būklės bei pagaminimo metų.

Savo terasas ir balkonus patikėkite EXPERTOOR specialistams !


Išsikviesk montuotoją į namus su medžiagų katalogu