Kiemo vartų automatika


Daugiau komforto. Daugiau laiko sau.

Ar galite įsivaizduoti televizijos valdymą be nuotolinio valdymo pultelio?

Inovatyvi nuotolinio siųstuvo platforma suteikia komforto kiemo vartų valdyme. Tai taip paprasta, kaip valdyti televizorių.

Jūs vis dar išlipate iš savo transporto priemonės tik tam, kad atidarytumėte kiemo vartus? Atidžiai važiuojate, kad vartai nesujudėtų ir nesugadintų Jūsų automobilio? Paliekate savo privačią valdą su atvirais vartais kol sugrįšite?

Laikas permainoms su EXPERTDOOR nuotolinio vartų valdymo technologijomis!

Kiemo vartų automatika


Kaip veikia automatiniai vartai?

Renkantis vartų automatiką, būtina atsižvelgti į produkcijos ilgaamžiškumą, paprastas ir nesudėtingas  montavimo galimybes bei lengvą jos priežiūrą.

Automatiką svarbu teisingai parinkti pagal vartų svorį bei konstrukciją.

Stumdomų vartų maketas
Varstomų vartų maketas

Stumdomų/vartomų vartų vartų atomatikos komponentai

1. Elektrinė spyna
2. Guminis profilis

3. Foto diodai (šviesos barjeras)
4. LED švyturėlis
5. Spaudiminė rėlė

6. Jungiklis
7. Antena

8. Rankinis jungiklis
9. Jungiamieji laidai

Stumdomų vartų maketas

Stumdomų/vartomų vartų vartų atomatikos komponentai

1. Elektrinė spyna
2. Guminis profilis

3. Foto diodai (šviesos barjeras)
4. LED švyturėlis
5. Spaudiminė rėlė

Varstomų vartų maketas

6. Jungiklis
7. Antena

8. Rankinis jungiklis
9. Jungiamieji laidai


Techniniai duomenys

Saugumo ir nelaimingų atsitikimų prevencija yra svarbiausi SOMMER automatikos prioritetas. Mūsų teikiama automatika, turi patikimą technologiją, kuri atitinka aukščiausius ES taikomus standartus.

Kiemo vartų automatinis kliūčių atpažinimas, garantuoja optimalią apsaugą. Susidūrę su kliūtimi, vartai grįžta į pradinę padėtį. Taip užtikrinama, kad žmonės, gyvūnai ar transporto priemonės būtų maksimaliai apsaugoti.

Elektros energijos sutrikimo atveju, yra galimybė pasinaudoti automatikos avarinio atidarymo sistema. Papildomu automatikos raktu, rankiniu būdu galima atidaryti ir uždaryti vartus bet kurioje padėtyje. Automatinis blokavimo variklis, užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įsilaužimo ar neleistino įsibrovimo. Net jei nutrūksta elektros srovė, jūsų vartai yra saugūs ir užrakinti. Visi šie komponentai užtikrina optimalų saugumą net ir ekstremaliose situacijose.


Atveriamų vartų automatika

Varstomų kiemo vartų automatika
DARBINĖ TEMPERATŪRAnuo – 30°C iki +70°C
ĮTAMPAAC 220 – 240 V
VARTŲ ILGIS2500 mm
VARTŲ SVORISiki 300 kg
VARIKLIO ILGIS550 mm
ĮTAMPOS DAŽNIS50/60 Hz
KLASĖIP44
GARANTINIS LAIKOTARPIS24 mėnesiai

Twist 200 EL vokiečių įmonės SOMMER automatika, pritaikyta Lietuvos klimatui. Puikiai dirba ir atšiauriomis žiemos sąlygomis.

Modernus ir grakštus SOMMER varstomų vartų pavaros Twist 200 EL dizainas,  puikiai derės prie Jūsų varstomų kiemo vartų.

Ši vartų automatika, idealiai tinka tiek privačiam, tiek komerciniam naudojimui. Paprastas valdymas, tvirtas ir ilgaamžis korpusas, nereikalaujantis papildomos priežiūros.


Stumdomų vartų automatika

DARBINĖ TEMPERATŪRAnuo – 30°C iki +50°C
ĮTAMPAAC 220 – 240 V
JĖGAmaksimali 20 Nm
VARTŲ SVORISiki 600 kg
VRTŲ ILGIS8 metrai
ĮTAMPOS DAŽNIS50/60 Hz
KLASĖIP54
ATIDARYMO GREITISmaksimalus 210 mm/s

RUNner vokiečių įmonės SOMMER automatika, pritaikyta Lietuvos klimatui. Puikiai dirba ir atšiauriomis žiemos sąlygomis.

Stumdomi kiemo vartai

Svarbiausia ir pagrindinė kiemo vartų automatikos sistemos dalis – pavara su varikliu, kuri krumpliaratine juosta perduoda judesio galią. Pastaroji variklio galia parenkama pagal vartų svorį ir dydį.

Išskirtinį stumdomų vartų pavaros RUNner patikimumą užtikrina kompaktiškas, reguliuojamo aukščio korpusas iš cinko liejinio ir stiklo pluoštu sustiprinto plastiko bei patikima pavaros elektronika.


Montavimas/Kaina/Laikas

Kartu su kokybiška vartų automatiką siūlome ir montavimo paslaugą. Tik profesionaliai sumontuota automatika veiks patikimai ilgą laiką. Mūsų įmonės specialistai turi daugiametę patirtį vartų bei automatikų montavime, todėl galime užtikrinti, kad visa įranga bus įrengta kokybiškai ir veiks patikimai. Automatika sumontuojama per keletą darbo dienų. Visiems darbams suteikiama 24 mėnesių garantija. 


Priežiūra ir aptarnavimas

EXPERTDOOR gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Meistrai, turintys aukščiausią kvalifikaciją ir daugiametę patirtį sėkmingai prižiūri ir užtikrina sklandų vartų automatikos darbą net ir ekstremaliose situacijose. 

Atliekame garantinius ir pogarantinius vartų automatikos priežiūros ir remonto darbus.


Užsakymo forma