Naujienos


Statybų paroda "RESTA"

RESTA EXPERTDOOR

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

30.000 kv.m. parodos teritorijoje pristatomos statybų rinkos naujienos, modernios statybinės medžiagos ir įranga,  skaitmeniniai sprendimai statybų sektoriuje, aplinkotvarkos ir apželdinimo tendencijos.

Parodoje prisistatys 450 įmonių iš Lietuvos ir 15 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Čekijos Respublikos, Didžiosios Britanijos, Danija, Egipto, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos Federacijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vokietijos. Skaityti plačiau…


Ką pasėsi 2019... su EXPERTDOOR

Ką pasėsi 2019

Balandžio 4–6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje (Akademija, Kauno r.) vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2019“. Parodoje dalyvaus virš 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų.

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa – savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis Universiteto mokslininkai,  ministerijų ir draugijų specialistai.

Dešimt geriausių parodos eksponatų buvo apdovanoti parodos „Ką pasėsi…“ medaliais. Apdovanojimų įteikimo ceremonija vyko kovo 29 d. (penktadienį) 14.00 val., VDU ŽŪA IV rūmuose (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.).

Parodos „Ką pasėsi… 2019“ atidarymo ceremonija vyks paviljone Nr. 2 balandžio 4 d. 11.00 val.

Visų renginių, vyksiančių balandžio 4–6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje lankymas nemokamas. Parodos darbo laikas 9 – 17 val. Plačiau apie parodą…