Buitiniai garazu vatai3 EXPERTDOOR copy

Buitiniai garazu vartai1 EXPERTDOOR copy

Segmentiniai garažų vartai, suteiks Jums didesnį komfortą. Švedijos tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažų vartai EXPERTDOOR atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U = 1,2 W/(m²K), vėjo apkrova - 3 klasė, oro laidumas - 3 klasė, vandens prasiskverbimas - 3 klasė. Segmento storis 40 mm. Vartai žymimi CE ženklu. Garažo vartai nepraleidžia šalto vėjuoto oro, tad Jūs sumažinsite savo išlaidas garažo šildymui.

Vartai EXPERTDOOR gaminami pagal matmenis, tai yra pagal individualų kliento užsakymą. Gaminami ir montuojami vartai ne tik paprastuose tradiciniuose garažuose, bet lengvai priimame iššūkius netradiciniams, moderniems garažams.

Saugiam vartų naudojimo užtikrinimui, naudojamos apsaugos nuo trosų trūkimo ir spyruoklės lūžimo. Segmento kraštas yra pirštų neprispaudžiamos formos.

Vartai montuojami už angos. Pradžioje jie juda vertikaliai, o atidarius, vartai būna prie pat lubų, lygiagrečiai grindims. Šis sprendimas Jums garantuoja pilną komfortą, optimaliai išnaudoti garažo plotą. Pagal poreikius galima parinkti vartų pakėlimo pavarą: grandininę ar automatinę.

Vartai EXPERTDOOR skirti tiems, kas vertina kokybę, estetiką, naudojimo komfortą, o svarbiausia - saugumą

Techniniai duomenys

VARTŲ SEGMENTO STORIS40 - 60 mm
VARTŲ SEGMENTO AUKŠTIS500 - 610 mm
VARTŲ SVORIS 1 m²:12,36
MAKSIMALUS VARTŲ PLOTIS8 metrai
MAKSIMALUS VARTŲ AUKŠTIS7 metrai
MINIMALUS SĄRAMOS AUKŠTIS70 mm (be automatikos);
150 mm (su automatika)
VARTŲ PAKILIMO TIPAIpažemintas pakilimo tipas;
paaukštintas pakilimo tipas (600 - 1349);
paaukštintas pakilimo tipas (1350 - 3000);
šlaitinis pakilimo tipas;
GARANTINIS LAIKOTARPIS24 mėnesiai


eskizas su logo

Kaina

Garažo vartų kaina priklauso nuo: angos matmenų (aukščio, pločio), sąramos aukščio, pakilimo tipo.

Pamatavimas

Prieš gaminant EXPERTDOOR vartus ar tikslų kainos paskaičiavimą, privalo atvykti montuotojas ir tiksliai išsimatuoti reikiamus matmenis. Meistro iškvietimas, konsultacijai ar pamatavimui, nieko nekainuoja. Taip užtikrinam aukštą kokybę ir tikslių vartų pagaminimą, pagal Jūsų angą.

Siųskite mums užklausą!

*Siunčiant užklausą sutinku su įmonės privatumo politika.